تصویر کیسه صفرا حاوی سنگ های ریز صفراوی

رابطه کبد و سنگ های صفراوی با بیماری های مختلف 1/2

 

تصویر سیستم سموم کبد
ورودی و خروجی سمومِ کبد (این تصویر از کتاب و عقاید اقای اندرس موریتز گرفته نشده)

من برای کبد خیلی ترجمه کردم و مقاله در سایت تعبیه کردم تا خیلی مطلب کامل باشه چرا که تخلیه سنگ های صفراوی از کبد و کیسه صفرا و کل بدن میتونه بسیار حساس و مهم برای افرادی که انجام میدن باشه در نتیجه اگر میخواین مطلب رو به کسی بگین یا برای سایت خودتون copy paste کنید لطفا درست انتقال بدین، pdf اول برای این کار در سایت قرار گرفته بدلیل زیاد نشدن صفحه، در چندین پست جداگانه همه توضیحات اومده، در نتیجه اگر برای کسی خواستین بفرستین یا برای خودتون نگه دارین یا برای هر هدف دیگه ای، میتونین توی فایل pdf دوم همه رو داشته باشین که شامل مقالات زیر هست که همش ترجمه خودم از اثار Andreas Moritz ( آندرس موریتز ) هست، در انتها هم منبع ذکر شده :

مقاله اول به وظایف کبد، توضیحاتی کلی درباره کبد ، تاثیر سنگ های صفراوی بر کبد و مشکلاتی که ایجاد میکنه و به اندکی توضیح
درباره نارسایی کبد می پردازه…

مقاله دوم (همین صفحه) به توضیحات بیشتر و کامل تری از سنگ های صفراوی و تاثیر کبد ناسالم و این سنگ ها با بیماری های مختلف میپردازه (بیماری های قلبی، کلسترول،هورمونی،غدد ادرنال،اختلالات تنفسی،دفع ادرار، سیستم عصبی)

 مقاله سوم : ادامه مقاله دوم هست: رابطه سنگ های صفراوی و کبد رو با بیماری های استخوانی، مفصلی، آمیزشی/جنسی/تولید مثل، پوستی

مقاله چهارم که در واقع مهم ترین مقاله هست که کل پروسه تخلیه سنگ های صفراوی از کبد و کیسه صفرا و کل بدن شرح داده میشه و در واقع تکنیک اصلی سنگ های صفراوی کبد و کیسه صفرا آندرس موریتز در اینجا گفته میشه

 مقاله پنجم : اهمیت، دلیل و روش های پاکسازی روده بعد از تخلیه سنگ های صفراوی هست که هم به صورت متن و هم ویدئو میتونید مطلب رو کامل دنبال کنید

مقاله ششم در واقع جواب آقای اندرس موریتز به کسی هست که دکتر ها بهش میگن که سریعا باید کیسه صفراش رو عمل کنه و برای کسانی که از التهاب شدید کیسه صفرا رنج میبرن ترجمه شده و قرار گرفته

 

PDF اول : https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.pdf
+Word (.docx): https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.docx
PDF (دوم) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.pdf
+ Word (.docx) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.docx

 

تصویر کیسه صفرا حاوی سنگ های ریز صفراوی
برای دیدن عکس با بالاترین کیفیت کلیک کنید

سنگ های صفراوی از چه موادی تشکیل شده اند ؟

در درجه اول سنگ های صفراوی متشکل از کلسترل یا کلسیم یا رنگینه هایی چون بیلی روبین هستند.کلسترل از همه ی اجزا معمول تر است. اما  بسیاری از سنگ ها، اجزائشان ترکیبیست. در کنار این سه ممکن است شامل نمکِ صفرا ، اب و یا مخاط (mucous) و همچنین سموم ، باکتری ها و بعضا انگل های مرده باشند.

نوعا، سنگهای کیسه صفرا در عرض ۸ سال اندازه شان رشد می کند.

جریان صفرا ی زیاد (به اندازه مناسب) باعثِ نگه داری سطح خوبِ هضم و جذب غذا می شود و تاثیر قوی ای بر عمل پاک سازی سراسر روده دارد. هر قسمت از بدن وابسته به مواد مغذی پایه ای است که از طریق سیستم هاضمه تامین شده همان طور که وابسته به حذف مقدار موثری از مواد زائد از سیستم هاضمه است.

سنگ های صفراوی در کبد و کیسه صفرا به مقدار قابل توجهی هر دوی این پروسه های حیاتی را دچار اختلال میکنند، در نتیجه ،میتوانند برای یکی، اگر نگوییم همه، از منشاهای بیشترِ انواع مختلفِ ناهنجاری هایی که باعث رنجش بدن میشوند، به حساب ایند. تخلیه سنگ های صفراوی به نرمال کردن هاضمه ، اعمال حذف مواد زائد و متابولیزم سلول ها و نگه داری تعادل ،در سرتاسر بدن کمک میکند.

اهمیت صفرا و باز بودن مجراهای صفراوی بر کلسترول و بیماری های قلبی

#درمان کرونری قلب (برای دیدن روشهای دیگر بسیار قوی طبیعی درمان قلب و عروق کلیک کنید)

سنگ های صفراوی در مجراهای صفرا ی کبد مانع جریان صفرا میشوند و تا اندازه ای ، یا حتی کاملا ،  راه خروج کلسترول را سد میکنند. در اثر فشار رو به عقب بر سلول های کبد، تولید صفرا متوقف میشود . نوعا ، یک کبد سالم در حدود یک لیتر در روز صفرا تولید میکند . زمانی که انسداد بزرگی در مجراها باشد ، به سختی یک فنجان صفرا یا حتی کمتر ، راهش را به روده خواهد یافت. این باعث جلوگیری مقدار زیادی از کلسترول LDL  و VLDL میشود تا از طریق صفرا به دفع شوند.

مهمترین مسئله این است که چه مقدار به صورت موثر بدن شخص از کلسترل و یا چربی های دیگر استفاده می کند.

توانایی بدن برای هضم ، پردازش و بهره وری این چربی ها، بستگی به مقدار پاک بودن و بسته نبودنِ مجراهای صفراوی در کبد دارد . زمانی که جریان صفرا در مضیقه نباشد و متعادل باشد ، هر دوی سطوح کلسترول های HDL و LDL  (به اصطلاح کلسترول های خوب و بد) ، متعادلند. در نتیجه باز نگه داشتن مجراهای صفراوی کبد بهترین راه جلوگیری از بیماری کرونری قلبی است.

اهمیت و نقش کبد ، هورمون ها ،غدد ادرنال ، سنگ های صفراوی ، پروتئین و روابط بین انها

سنگ های صفراوی در کبد، میتوانند به سلول های کبد فشار اورده تا تولید پروتئین متوقف بشود . کاهش تولید پروتئین ، در عوض ، باعث میشوند که غدد ادرنال بیش ازاندازه cortisol را که یک هورمونِ محرکِ ساختِ پروتئین است تولید کنند.

 کورتیزول زیاد از حد در خون باعث افزایش تحلیل بافت های لنفاوی و یک واکنش ایمنی افسردگی میشود ، که به عنوان دلیل پیشتازِ سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر در نظر گرفته شده است .

یک نامتعادلی در ترشح هورمون های ادرنال میتواند باعث اختلالات بسیار متنوعی شود چرا که باعث تضعیفِ واکنش در برابر تب و یا کاهش تولید پروتئین می شود .

پروتئین ها از بزرگترین اجزا سازنده برای بافت سلول ها ، هورمون و … هستند. کبد قابلیت تولید هورمون های بسیار زیادی را داراست. هورمون ها تعیین میکنند که بدن چگونه شفا یابد و رشد کند.

همچنین کبد مانع هورمون های خاصی چون انسولین،گلوکاگون،کورتیزول، آلدوسترون،تیروئیدی و هورمون ها جنسی میشود. سنگ های صفراوی در کبد باعث نقص در این وظایف حیاتی میشود ، که ممکن است سبب افزایش میزان غلظت هورمون ها در خون شود. نامتعادلی هورمونی ، یک وضعیت بسیار جدیست و زمانی که سنگ های صفراوی در کبد ،مجراهای جریان های اصلی را مختل کرده باشند که در واقع همان مجرا های هورمون ها هم هستند، میتواند بسیار ساده اتفاق افتد.

Disorders of the Respiratory System : اختلالات تنفسی

#درمان برونشیت، تنفس تنگی

#بزرگی کبد

اکثر افراد در دنیای صنعتی شده دارای کبد بزرگ شده هستند . چیزی که به طور عموم به عنوان سایز نرمال در نظر گرفته میشودی ، در واقع بیشتر از حدی است که کبد باید باشد . زمانی که همه سنگ های صفراوی در طی تخلیه های کبد ، بیرون ریخته شدند ، کبد در عرض شش ماه به حالت نرمال خود باز میگردد.

تقریبا تمامی بیماری های شش ها، برونشیت و قسمت بالاییِ مجراهای تنفسی یا توسط سنگ های صفراوی در کبد به وجود اماده اند یا توسط انها بدتر شده اند، و میتوانند با تخلیه این سنگ ها معالجه یا بهبود یابند .

Disorders of the Urinary System : اختلات دستگاه دفع ادرار

بیشتر بیماری های کلیه و دیگر قسمت های دستگاه دفع ادرار به عدم تعادلی در تصفیه ساده ی کلیه ها مربوط میشوند.

سنگ های صفراوی در کبد و کیسه صفرا باعث کاهش مقدار صفرای مورد نیاز برای هضم درست غذا میشوند. بیشتر غذای هضم نشده شروع به ترش شدن (مخمر شدن) و فاسد شدن میکنند ، و اثرات سمی بر خون و لنف میگذارند .

تمامی بیماری های مزمن ِ دستگاه ادراری به دلیل سمومِ موجود در خون بوجود امده اند ،به عبارت دیگر ، بدلیل وجود ملکول های ریزِ مواد زائد و پروتئین های اضافی در خون. سنگ های صفراوی در کبد باعث نقص هضم شده و خون و لنف ها را مسدود میکند و در کل در چرخه دستگاه گردش خون اشکال به وجود میاورد که شامل سیستم ادراری هم میشود .

پاکسازی قلب و عروق نیز بر این قضیه بسیار تاثیر دارد.
(برای دیدن روش دیگر بسیار قوی طبیعی درمان قلب و عروق کلیک کنید)

Disorders of the Nervous System : اختلالات سیستم عصبی

مغز حاوی یک پنجم حجم کل ِخون بدن است و مقدار بسیاری گلوکز مصرف میکند ، سنگ های کبد به شدت مقدار تامین گلوکز مغز و بقیه سیستم عصبی را پایین میاورد، که میتواند به عمکرد همه ارگان ها و حواس و ذهن تاثیر گذارد.

کبد همچنین پروتئین های پلاسما (نام های دیگر : Blood proteins, also termed plasma proteins or serum proteins)  و بیشتر عناصر سازنده انعقاد خون را از طریق امینو اسید ها، میسازد .

این وظیفه به صورت فزاینده ای توسط وجود سنگ های صفراوی پایین میاید.

.کبد اعمال هضم ، جذب ، و متابولیسم چربی ها را در سراسر بدن کنترل می کند، سنگ های صفراوی در متابولیسم چربی دخالت کرده و سطح کلسترول خون را تحت تاثیر قرار میدهند.

کلسترول یک جز سازنده حیاتی برای همه سلول های بدن است و  برای هر متابولیسیمی مورد نیاز است.

مغز ما حاوی ده درصد کلسترول خالص است (اگر همه اب را حذف کنیم ) ، کلسترول برای توسعه و عملکرد مغز مهم بوده و از اسیب دیدن ِ عصب ها و یا صدمه حفاظت میکند .

نامتعادلی در چربی خون به طور جدی میتواند سیستم عصبی را تحت تاثیر قرار دهد و در نتیجه ، باعث هر گونه بیماری ای در بدن شود. تخلیه سنگ های کبد و کیسه صفرا ، میزان تامین مواد مغذی همه سلول ها را افزایش میدهد در نتیجه بازتوانی ای در سیستم عصبی رخ داده و همه ی اعمال بدن بهبود میابد.

رابطه کبد و سنگ های صفراوی با بیماری های مختلف قسمت دوم (۲/۲)

 

 Agahiosalamati.com: ترجمه از

Agahiosalamati.com : منبع در همه سایت های فارسی (برای اولین بار)

منبع

The Amazing Liver & Gallbladder Flush Andreas Moritz عکس کتاب تخلیه شگفت انگیز کبد و کیسه صفرا آندرس موریتز

The.Amazing.Liver.Cleanse از Andreas Moritz  (آندرِس مُریتز)
ویرایش و چاپ: Third edition (extended and revised 2002)

 که یک کتاب ۲۰۰ صفحه ایه، لینک اینترنتی برای دانلود و خوندنش رو میتونید همین پایین ببینید و نسخه های ویرایش جدیدترش رو هم حتی میتونید توی اینترنت رایگان پیدا کنید، انگلیسی هست و تمام مراحل و جزئیات و غیره رو توضیحات بیشتری داده وعکس های خیلی خیلی جالبی هم داره…

https://agahiosalamati.com/wp-content/uploads/Andreas Moritz – The Amazing Liver Cleanse _آندرس موریتز- تخلیه شگفت انگیز کبد و کیسه صفرا_.pdf 

پی دی اف رایگان کتاب آندرس مورتیز، تخلیه شگفت انگیز کبد و کیسه صفرا

 

تصویر چهره آندرس موریتز
درباره ی آندرس موریتز

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *