تصویر کبد و مجراهای صفرای کبد و سنگ صفراوی

رابطه کبد و سنگ های صفراوی با بیماری های مختلف 2/2

تصویر سنگ ها در حال ریختن از کیسه صفرا به داخل روده
تصویر سنگ ها در حال ریختن از کیسه صفرا به داخل روده

من برای کبد خیلی ترجمه کردم و مقاله در سایت تعبیه کردم تا خیلی مطلب کامل باشه چرا که تخلیه سنگ های صفراوی از کبد و کیسه صفرا و کل بدن میتونه بسیار حساس و مهم برای افرادی که انجام میدن باشه در نتیجه اگر میخواین مطلب رو به کسی بگین یا برای سایت خودتون copy paste کنید لطفا درست انتقال بدین، pdf اول برای این کار در سایت قرار گرفته بدلیل زیاد نشدن صفحه، در چندین پست جداگانه همه توضیحات اومده، در نتیجه اگر برای کسی خواستین بفرستین یا برای خودتون نگه دارین یا برای هر هدف دیگه ای، میتونین توی فایل pdf دوم همه رو داشته باشین که شامل مقالات زیر هست که همش ترجمه خودم از اثار Andreas Moritz ( آندرس موریتز ) هست، در انتها هم منبع ذکر شده :

مقاله اول به وظایف کبد، توضیحاتی کلی درباره کبد ، تاثیر سنگ های صفراوی بر کبد و مشکلاتی که ایجاد میکنه و به اندکی توضیح
درباره نارسایی کبد می پردازه…

مقاله دوم به توضیحات بیشتر و کامل تری از سنگ های صفراوی و تاثیر کبد ناسالم و این سنگ ها با بیماری های مختلف میپردازه (بیماری های قلبی، کلسترول،هورمونی،غدد ادرنال،اختلالات تنفسی،دفع ادرار، سیستم عصبی)

 مقاله سوم 🙁همین صفحه) ادامه مقاله دوم هست: رابطه سنگ های صفراوی و کبد رو با بیماری های استخوانی، مفصلی، آمیزشی/جنسی/تولید مثل، پوستی

مقاله چهارم که در واقع مهم ترین مقاله هست که کل پروسه تخلیه سنگ های صفراوی از کبد و کیسه صفرا و کل بدن شرح داده میشه و در واقع تکنیک اصلی سنگ های صفراوی کبد و کیسه صفرا آندرس موریتز در اینجا گفته میشه

 مقاله پنجم : اهمیت، دلیل و روش های پاکسازی روده بعد از تخلیه سنگ های صفراوی هست که هم به صورت متن و هم ویدئو میتونید مطلب رو کامل دنبال کنید

مقاله ششم در واقع جواب آقای اندرس موریتز به کسی هست که دکتر ها بهش میگن که سریعا باید کیسه صفراش رو عمل کنه و برای کسانی که از التهاب شدید کیسه صفرا رنج میبرن ترجمه شده و قرار گرفته

 

PDF اول : https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.pdf
+Word (.docx): https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.docx
PDF (دوم) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.pdf
+ Word (.docx) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.docx

 

Disorders of the Bone : مشکلات استخوانی

راشیتیسم یا نرمی استخوان یا نرم‌استی یا  استئومالاسی  (  Rickets and Osteomalacia ) بیماری هایی هستند که اهکی شدن استخوان ها را تحت تاثیر قرار میدهند . در هر نمونه، استخوان نرم میشود ، مخصوصا پاها هستند که توسط وزن بدن خم شده اند.

چربی های محلول :ویتامین د ، CALCIFEROL ، برای تعادل متابلویسم ِ کلسیم و فسفر و در نتیجه ساختار سالم استخوان لازم اند. ترشح ناکافی صفرا و اختلال متابولیسم کلسترول ، هر جفتشان که توسط سنگ های صفراوی در کبد رخ داده اند ، منجر به کمبود ویتامین د میشوند. کمبود قرار گرفتن در اشعه ماورابنفش این وضعیت را بدتر میکند. (مترجم :منظور کمبود ویتامین د که از طریق قرارگیری پوست در معرض خورشید تولید میشود است )

Disorders of the Joints : اختلالات مفصلی

#نقرص

#اسید اوریک

#تاثیر مواد پروتئینی بر سنگ های صفرا و مسمویت مفاصل

 بیماری های خودایمنی ، که نشان دهنده میزان بالای سم در بدن هستند ، مستقیما نتیجه یک اختلال از اینگونه عدم تعادل است. اگر تولید پادتن به طور ادامه داری در مَفصل زلاله‌ای یا همان مفصل سینوویال (به انگلیسی: Synovial joint) بالا باشد ، التهاب میتواند مزمن شده ، باعث افزایش نافرم بودن ، درد و از کار افتادن شود. استفاده زیادی از دستگاه ایمنی موجب خود تخریبی بدن میشود. این نوع از خود تخریبی میتواند در بافت های اعصاب رخ دهد که ام اس گویند، و اگر در بافت های اندام ها رخ دهد، سرطان میگویند. اما، از دیدی عمیق تر اگر بنگریم ، خود تخریبی اخرین تلاش برای خود زنده داری است، بدن تنها به خود زمانی حمله میکند که اگر مقدار مسمویت، بتواند موجب ِ صدمه بیشتری نسبت به یک واکنش خودایمنی شود.

سنگ های صفراوی در کبد موجب مسمویت در خون میشوند . انها قابلیت بدن را فلج کرده تا از پاک شدن و غذا رسانی به ان جلوگیری شود .

نقرص ،که  یک بیماری مفصلی دیگر است که مستقیما با عملکرد ضعیف کبد در رابطه میباشد، توسط کریستال های sodium urate در مفاصل و تاندون ها ایجاد میشود. نقرص در برخی از افراد اتفاق میافتد که مقدار اسید اوریک خون انها به مقدار غیر معمولی ، بالا است. زمانی که سنگ های صفراوی در کبد شروع به تاثیر روی چرخه ی گردش خون در کلیه ها میکنند ( میتوانید به قسمت اختلالات دستگاه ادراری رجوع کنید ) ، دفع اسید اوریک ناکافی شده و همچنین سبب بالا رفتن تخریب و صدمه سلول های کبد و کلیه ها و همچنین قسمت های دیگر بدن میشود.

استعمال دخانیات ، سیگارها ، نوشیدن متداول نوشیدنی های الکلی ، استفاده از محرک ها و … ، سبب تخریب سلول های مشخص شده میشود که باعث میشود تا مقدار زیادی از سلول های پروتئینی ناسالم  به جریان خون وارد شوند . بعلاوه ، تولید اسید اوریک به طور بسیار فزاینده ای از طریق بیش از حد مصرف کردن مواد پروتئینی مانند گوشت ، ماهی ، تخم مرغ ، پنیر و … افزایش پیدا میکند . ضمنا ، همه ی این مواد و غذا های ذکر شده ،سبب تشکیل سنگهای صفرا در کبد و کیسه صفرا میشوند. ممکن است چندین حمله حاد ِ ارتریت (التهاب مفاصل) قبل از صدمه به مفاصل، مقدار پویایی مفاصل را کاهش دهد و نقرص وخیم تر شود .

Disorders of the Reproductive System : اختلالات دستگاه تولید مثل

اکثر بیماری های دستگاه تناسلی نتیجه زهکشی نامناسب لنف (lymph drainage) است . مجرای صدری ( اصلی ترین مجرای سیستم لنفاوی)  ،مایع های لنف ها را در همه اندام های دستگاه گوارشی مِن جمله : کبد ، طحال ، لوزالمعده ، معده و روده زه کشی میکند . این مجرای بزرگ معمولا به شدت توسط سنگ های صفراوی کبد مسدود شده و منجر به اختلال هضم و جذب غذا میشود. با اینکه اشکار است اما همیشه به سختی تشخیص داده شده که مسدودیتی در مجرای صدری بر روی اندام های دستگاه تولید مثل تاثیر دارد ، انها همچنین نیاز دارند تا مواد زائد لنفاویشان را از طریق مجرای صدری خالی کنند.

زهکشی ناقص لنفاوی از ناحیه تناسلی زن مسئولِ ، ایمنی متوقف شده به دلیل فشار ، مشکلات مربوط به قاعدگی، سندرم پیش از قاعدگی (PMT) نشانه های یائسگی ، بیماری التهابی لگن PID ، عفونت گردن رحم یا همان سرویسیت ، تمامی بیماری های مربوط به زهدان، ضعف و یا پلاسیدگی عضلانی فرج همراه با رشد بافت های فیبری، کیست های مربوط به تخمدان و تومور ها ، تخریب سلولی ، کمبود های هورمونی ، لیبیدو پایین ، ناباروری و جهش های ژنتیکی ِ سلول ها که منجر به سرطان میشوند. مسدودیت صدری ممکن است منجر به مسدودیت لنف در پستان چپ شود و سبب به جای ماندن نشست های مواد سمی ای شود که میتوانند موجب التهاب ، تشکیل توده و حتی تومور شود.

اگر مجرای لنفاوی راست که نیمه راست ِ گلو ، سر ، گردن و شانه راست را زهکشی میکند ، مسدود شود ، سموم  در پستان راست میمانند  و موجب مشکلات مشابهی در انجا می شوند. یک محدودیت ادامه دار در زهکشی لنف از قسمت لگنیِ مرد موجب:  بزرگی پروستات ِخوش خیم و بد خیم ، التهاب بیضه ها ، الت و مجرای پیشاب میشود . به نظر میاید که ناتوانی جنسی یک نتیجه شبیه به چنین توسعه هایی هست. افزایش مداوم سنگ های صفراوی در کبد ،یک فاکتور متداول در میانِ مردانِ میانسال در جوامع مرفه است که یکی از دلایل بزرگِ مسدودیت لنف در این قسمت حیاتی بدن میباشد .

بیماری های امیزشی موقعی رخ میدهند که  به دلیل بلوکه بودن لنف ، پیش از عفونت میکروبی، ،مقدار بالایی از سم در ناحیه ی مورد معرض قرار گرفته، وجود داشته باشد.

سقوط و اضمحلال ِ توانایی سیستم لنفاوی برای دفع ارگانیسم های مهاجم ، دلیل بیشتر اختلالات جنسی و امیزشی است.

از طریق حذف همه سنگ های صفراوی در کبد و کمک گرفتن از تغذیه و سبک زندگی سالم ، فعالیت های لنفاوی می تواند به حالت نرمال خود برگردد . بافت های تناسلی ، در دریافت مواد مغذی بهبود پیدا کرده و مقاوم تر میشوند .

عفونت ها کم میشوند ، کیست ها ، بافت های فیبری و تومور ها ، شکسته و از بین میروند،  کارکردهای جنسی بازیابی میشوند .

Disorders of the Skin : اختلالات پوستی

تقریبا همه ی بیماری های پوستی چون : اگزما ، جوش ها (اکنه ها ) ، داء الصدف (پسوریازیس) یک عامل مشترک دارند : سنگ های صفراوی در کبد. تقریبا هر کسی که دارای بیماری پوستی است ، دارای مشکلات روده  و خون ناپاک و یا هر کدام به طور جداگانه نیز هست که دلیل ان عمدتا سنگ های صفراوی و تاثیرات مخربشان بر کل بدن است.

سنگ های صفراوی در مشکلات زیادی در سرتاسر بدن دخیل هستند ، مخصوصا در سیستم هاضمه ، گردش خون و دستگاه دفع ادرار .

 پوست در تلاشش برای حذف ِ چیزهایی که روده ، کلیه ، شش ها ، کبد و دستگاه لنفاوی ناتوان بودند تا از بین ببرند یا سم زدایی کنند ، غرق و زیادی شامل زائدات اسیدی میشود. همچنین این بزرگترین اندامِ پاکسازی در بدن است، سرانجام در مقابل تهاجم های اسیدی تسلیم میشود.

مواد سمی اول در بافت همبند زیر غشاء میانی پوست ته نشین می شوند.

موقعی که که این انبار زائدات ، اشباع شدند ، پوست شروع به نادرست عمل کردن میکند .

مقادیر زیادیِ مواد مضر، زائدات سلول ها ، میکروب ها از منابع مختلف مانند سنگ های صفراوی ، و انتی ژن های مختلف از غذاهای درست هضم نشده دستگاه لنفاوی را مسدود کرده و مانع زهکشی لنفِ مناسب از لایه های مختلف پوست میشود. سموم و پروتئین های فاسد از سلول های پوست اسیب دیده یا نابود شده ، میکروب ها را جذب کرده و منبعی برای التهاب و ازار دائمی ِ پوست میشوند. سلول های پوست شروع به رنج بردن بخاطر سوء تغذیه میکنند ، که ممکن است به مقدار زیادی فاصله تجدیدشان را کاهش دهد ( تقریبا هر ماه یک دفعه است ). این ممکن است همچنین باعث اسیب گسترده ای به عصب های پوست شود.

 نتیجه :

سنگ های صفراوی یکی از بزرگترین دلایل بیمار شدن بدن هستند . انها باعث خرابی عملکردِ بیشتر مجموعه ها هستند.  کبد ، بعد از مغز، در پیچیدگی تنها دومین است ، کبد پیچیده ترین پردازش های هاضمه و متابولیزم را با نبوغ فراوان انجام میدهد . در نتیجه زندگی و سلامت هر سلول بدن را تحت تاثیر قرار میدهد . از طریق حذف موانعی که جلوی عملکرد درست و موثر کبد را میگیرند ، بدن می تواند به یک حالت تعادل ، و نشاط دائمی دست پیدا کند .

برای دیدن روش تخلیه سنگ های کبد و کیسه صفرا به صفحه زیر روید :

تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی

منبع The Amazing Liver & Gallbladder Flush Andreas Moritz عکس کتاب تخلیه شگفت انگیز کبد و کیسه صفرا آندرس موریتز

The.Amazing.Liver.Cleanse از Andreas Moritz  (آندرِس مُریتز)
ویرایش و چاپ: Third edition (extended and revised 2002)

 که یک کتاب ۲۰۰ صفحه ایه، لینک اینترنتی برای دانلود و خوندنش رو میتونید همین پایین ببینید و نسخه های ویرایش جدیدترش رو هم حتی میتونید توی اینترنت رایگان پیدا کنید، انگلیسی هست و تمام مراحل و جزئیات و غیره رو توضیحات بیشتری داده وعکس های خیلی خیلی جالبی هم داره…

https://agahiosalamati.com/wp-content/uploads/Andreas Moritz – The Amazing Liver Cleanse _آندرس موریتز- تخلیه شگفت انگیز کبد و کیسه صفرا_.pdf   پی دی اف رایگان کتاب آندرس مورتیز، تخلیه شگفت انگیز کبد و کیسه صفرا

 

 Agahiosalamati.com: ترجمه از

 Agahiosalamati.com : منبع در همه سایت های فارسی (برای اولین بار)

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *