تصویر درد در ناحیه کبد و روده
روده کبد - کیسه صفرا - سنگ صفراوی ویدئو

اهمیت، دلیل و روش های پاکسازی روده بعد از تخلیه سنگ های صفراوی

اهمیت، دلیل و روش های پاکسازی روده بعد از تخلیه سنگ های صفراوی

مطالب زیر رو بیشتر برای تکمیل مبحث روش تخلیه سنگ‌های صفراوی کبد و کیسه صفرا اوردم، نظر شخصیم این هست که کافیه که شخص در انتهای کل دوره پاکسازی کبد یعنی بعد ازین که دیگه نمیخواست معجون (روغن+آبمیوه) رو بخوره، پاکسازی روده رو انجام بده اما قطعا در قبل از خوردن اون معجون باید بیشتر روده خالی باشه اما اینکه ما حتما کاملا پاکِ پاکش هر دفعه بکنیم به نظرم لزومی نداره، در هر صورت این نظر من هست و من ترجیح میدم شما رو بدست متخصص این کار بسپارم و برای اینکه شما با این مبحث بیشتر آشنا بشین، این کلیپ از جناب Andreas moritz (آندرِیاس موریتس) رو ترجمه کردم:

برای دیدن روش تخلیه و پاکسازی کبد و کیسه صفرا از سنگ های صفراوی به صفحه زیر بروید یا از فایل‌های زیر بهره ببرید:

https://AgahiُoSalamati.com/تخلیه-سنگ-های-کیسه-صفرا-و-کبد

PDF اول : https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.pdf
+Word (.docx): https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.docx
PDF (دوم) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.pdf
+ Word (.docx) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.docx

 

توجه داشته باشید که ترجمه از روی ویدئو (https://youtu.be/-gY-pHEDhYc) هست و کاملا محاوره و با همین مدل جمله بندی گفته شده 🙂

سلام، این مبحثیه که توی کتابم:
The Amazing Liver And Gallbladder Flush (تخلیه ی کبد و کیسه صفرای شگفت انگیز )

 بحث کردم ولی دوست دارم که دوباره تاکید کنم که خیلی مهم هست که روده رو قبل و بعد هر تخلیه کبد و یا پاکسازی کبد، تمیز کنید.

و مخصوصا، من پیشنهاد میکنم که روده رو، روز ۶ ام تمیز کنید، به طور ایده ال روز ششمِ اماده شدن برای پاکسازی کبد (یعنی بعد از خوردن ۶ روز، روزی ۱ لیتر آب سیب خوردن و قبل از  روزی که میخواهید معجون اصلی را بخورید (همان شبی که تخلیه کبد قرار است انجام شود))

و دوباره توی ۳ روز بعد از هر تخلیه کبد و این بسیار مهمه.

من نمیتونم بگم چقدر مهمه چرا که در غیر اینصورت، در آخر ممکنه با توسعه‌ی مسمومیت خونی (م: به دلیل عفونت سنگ بدلیل موندن زیاد توی روده‌ها) و خیلی خیلی عوارض معکوس دیگه که میتونه فواید خود تخلیه کبد رو کاهش بده مواجه بشین.

پس اگر نمیتونید روده‌هاتون رو پاکسازی کنید، پیشنهاد می‌کنم که تخلیه کبد رو انجام ندین. تا این حد مهمه که روده‌ها بعد و قبل هر تخلیه کبد یا پاکسازی کبدی، پاک شده باشه.

دلیل اینکه من این رو اینقدر به شدت پیشنهاد میکنم اینه که وقتی که هر گونه تنگی، باریکی مجرایی یا تجمع زیادی، توی روده‌ها باشه، کیسه صفرا به سهولت باز نمیشه. در واقع حتی شاید اصلا در طول تخلیه کبد باز نشه.

مجراهای صفرا توی کبد وقتی که توی روده، مسدودیتی یا یبوستی، تجمع زیادی یا مدفوع چسبناکی وجود داره هم خیلی بی میل هستند تا باز بشن یا ریلکس کنن.

توی دیواره‌های روده نقاط بازتابی‌ای وجود داره که به کبد و کیسه صفرا وصل هستند و به کبد و کیسه صفرا علامت/پیام میدن، صفرا ترشح نکنید، مجراهای صفرا یا کیسه صفرا رو باز نکنید، چون ما آماده دریافت غذای جدید نیستیم.

پس تقریبا شبیه اینه که به بدن بگه، نخور، رغبت و میل رو تحریک نکن، که صفرا به طور نمونه (این کار رو) انجام میده.

پس وقتی که صفرا اونجا نیست، در دسترس نیست، نوعا میل متوقف شده.
پس بدن به حواس و مغز میگه که: نخور ما هنوز آماده نیستیم و همچین به این معنیه، پاکسازی نکن.
پس هیچ تخلیه کبدی رو انجام ندین چون خیلی موفقیت‌ آمیز نخواهد بود.
ولی اگر بهرحال انجامش میدین، و در حال رد کردن سنگ‌ها هستین، و روده رو پاک نکردین

اول از همه ممکنه که سنگ‌های گیر کرده رو در قسمت‌های متفاوتی از روده بزرگتون داشته باشین قطعا.

و اگر شما مبحثِ  Colonic آب درمانی روده بزرگ رو از قلم بندازین (مترجم: نوعی پاکسازی روده با آب است که توسط تراپیست متخصص این زمینه انجام می‌شود، که در آن آب از طریق رکتوم (قسمت انتهاییِ روده بزرگ) وارد می‌شود و  کل روده شسته می‌شود…)
Colema (چیزی شبیه تنقیه و کُلُنیک که ذکر شد) یا تنقیه‌ها رو، همچنین بعدش شما شانس بالایی خواهید داشت که سنگ‌ها توی روده گیر کنن و بتدریج خرد شن.

بیشتر سنگ‌هایی که از توی کبد و کیسه صفرا بیرون میان از نوع آهکی نیستند بلکه اونا ناآهکیِ نرم، روغنی، چرب-گونه هستند چون بیشتر سنگ‌ها از چربی‌ هایی که در مجراهای کبد گیر کرده تشکیل شده‌اند. اما وقتی بیرون میان، اونها مقدار زیادی از سم رو آزاد می‌کنن اگر توی روده بمونن و توسط باکتری‌ها تجزیه شده باشن، به جای اینکه با Colonic ,Colema, تنقیه (منظور روش‌های پاکسازی روده هست) بیرون ریخته شن.

پس خیلی مهمه که شما هر گونه سنگِ مونده در روده رو، دور بریزید تا همونطور که نوعا برای اکثر مردم پیش میاد، از مسمویت خونی جلوگیری شه.

چون وقتی این سنگ‌ها خرد بشن یا تجزیه شن، مقدار زیادی سم از سنگ‌ها و تجزیه کردن باکتری‌ها آزاد میشه پس این سموم در آخر وارد خون خواهند شد و ایجاد تاثیرات مسمومیت میکنن
و دوباره، خون به کبد رفته و اونجا حتی میتونه باعث تولید سنگ‌های جدیدی بکنه، صرفا بخاطر آزاد کردن این سم‌ها به درون روده بزرگ.

پس این مطلقا ضروریه که مطمئن شین که میتونین بعد و قبل از هر تخلیه کبدی، پاکسازی روده رو انجام بدین، در غیر اینصورت من شدیدا پیشنهاد میکنم که “انجام ندین“: تلاشی برای تخلیه کبد نکنین چون میتونه برای سلامتیتون مخاطره انگیز باشه. من خیلی عوارض جانبی دیدم که از تمیز نکردن روده بعد از آن بود.

در برخی نمونه‌ها من مشاهده کردم که سنگ‌ها در حین تخلیه کبد و کیسه صفرا بیرون نیومدن بلکه، تُن‌ها هنگام انجام، (colonic, colon hydrotherapy or colema روش‌های پاکسازی روده) که بعد و بعد از تخلیه کبد انجام شد بیرون اومدن. به عنوان نمونه، یادم میاد که شخصی از این که هیچ سنگی ازش در طول تخلیه کبد بیرون نمیومد شکایت داشت و بعد از انجام colonic (آب درمانی شست وشوی روده)، آب‌درمانگرش گزارش داد که اون زن حدود ۵۰۰ سنگ، ازش بیرون اومد، این تخمینی بود. بنابراین این قضیه میتونه خیلی جدی باشه… نگه داشتن این سنگ‌ها توی روده خوب نیست، اونا باید بیرون برن.

حتی اگر شما ۵ تا ۱۰ سنگ هم توی روده‌هاتون نگه دارید بعد از تخلیه کبد و کیسه صفرا، مطمئن باشین که توی دو یا سه روز شست و شوی روده رو انجام میدین. و نباید شست و شوی دهانی باشه، سولفات منیزیم یا منیزیم اکسید کافی نیست.

شما لازمه که  یک سیستم تخلیه‌ی آبی داشته باشین مثل تنقیه یا Colema

(مترجم:اینجا لازم میدونم بگم که اگر کسی میخواد که سیستمی قوی از تخلیه روده که از طریق دهان هست رو انجام بده که در اون فقط آب نمک خورده میشه و یکسری حرکات برای شست و شوی روده توسط آبنمکی که خورده شده انجام میشه، سیستم شست و شوی روده کوتاه (لاگو شانکاپراکشالانا) که در هاتایوگا هست رو انجام بده، به شدت قوی و موثره، نوع بلند اون هم هست که خیلی خیلی قویه اما سخت تره و شخص باید رژِیم غذایی خاصی رو تا چند وقت بعدش رعایت کنه: من یک پست کامل و مجزا در مورد این روش گذاشتم:

https://AgahioSalamati.com/شانکاپراکشالانا-پاکسازی-عمیق-روده-ها

 نمیدونم گوینده در این مورد اطلاع داشته یا نه اما فکر میکنم که اینجا کمی اغراق میکنه + به نظرم روشهای دهانی بعضا مانند همین شانکاپراکشالانا بسیار قوی هستند.) 

اگر شما تنقیه رو انتخاب میکنین، مطمئن شین که آب تا طرف بالارونده روده میره، بعضی مواقع یک تنقیه کافی نیست، پس دو یا سه تا تنقیه پشت سر هم انجام بدین… پشت هم …

یکی بعد از دیگری. پس یکی انجام بدین، هر چیزی که هست رو آزاد کنید، یکی دیگه انجام بدین، هر چیزی که میاد رو آزاد کنید تا وقتی هیچ چیز دیگه‌ای بیرون نیاد، و شما حس میکنید که آب واقعا به سمت ابتدایی، قسمت بالاروندهِ روده رسیده.

ممنون که پیشنهادها رو دنبال میکنین چون فایده عظیمی روی سلامتیتون خواهد داشت.

تخلیه‌های کبد و کیسه صفرا یا پاکسازی کبد، به شدت برای سلامتی یک شخص برای جلوگیری از بیماری و همچنین برای ایستاندن یا حذف ریشه‌های بیماری که قطعا توی کبد پیدا میشه  مفیده. در تعداد زیادی از بیماری‌ها از جمله سرطان، بیماری قلب، دیابت، پوکی استخوان، فلج چندگانه (ام.اس)، مشکلات مغزی، مشکلات روده‌ای، و همینطور بگین…

(اینها) فقط از تعداد بیشماری از بیماری‌ها هستند که مربوط به انباشتگی زیادی، در مجراهای کبد و همچنین خود کیسه صفرا میشن

مرسی و  روز فوق‌العاده ای داشته باشین.

(پایان کلیپ)

ترجمه و منبع AgahioSalamati.com

تصویر چهره آندرس موریتز

درباره ی آندرِیاس موریتس و آثار او

Subscribe
Notify of
guest
12 نظر
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
بیژن
بیژن
1 year ago

با سلام مجدد،
خیلی خیلی از جواب سریع و (طبق معمول تمامی صفحات سایت خودتون، بسیار صادقانه و از ته دلتان ) ممنونم.
زنده و سلامت و پایدار باشید
دوست شما
بیژن شهابی

بیژن
بیژن
1 year ago

با سلام
دستتون درد نکنه. خیلی کار بزرگی رو دارید انجام میدهید. من یکی از مریدان این روش پیشنهادی آندریاس موریتس هستم. چندین سال پیش سه بار این کار را با فاصله حدودا ۳ تا ۶ ماه انجام دادم. بسیار راضی بودم. من هم حدودا پانزده سال است که خام گیاهخوار هستم. میگن که آب سیب پیشنهادی، در نرم کردن سنگها و شکستن آنها و حتی خروج راحت آنها از مجرای صفرائی نقش داره. شخصا معتقدم که روشهای تحقیق شده رو زیاد بهم نریزیم.
بغیر از تشکر، مایلم که یک سوال از شما بکنم و اون هم در مورد دفعات پشت سر هم میباشد. ببخشید اگر در نگارش فارسی اشتباهی ازم سر میزنه. ۳۳ است که در آلمان زندگی میکنم. بهر حال امیدوارم که متوجه من بشوید. میخواهم بپرسم که فاصله زمانی بین هر تخلیه کبد-صفرای شما چقدر بوده و چقدر را شما پیشنهاد میدهید!؟ اینطور که متوجه شدم، نوشته بودید یک هفته! آیا خودتان تجربه هر هفته را داشته اید؟ جواب داد؟ اگه این مدت زمانی رو امتحان کرده اید و نتیجه گرفتید، عالیه. من هم همین کار را خواهم کرد. راستی بعد از اتمام کار یک روز فقط آبمیوه نوشیدید؟ از نظر شما، آووکادو روی کبد فشار خواهد آورد؟ پیشنهاد شما چیست؟ در ضمن بعد از ۱۲ مرتبه ای که انجام دادید، چه تفاوتی را در مقایسه با گذشته تان متوجه شدید؟ آیا مثلا لکه های پوستی تان ناپدید شدند؟ وضعیت پوستی و ظاهری تان، وضعت دستگاه جهاز هاضمه تان و خلاصه علائم قابل رویتی را مشاهده کردید؟
ممنونم از سایت پر محتوا و صادقانه تان
بیژن شهابی

<