تصویر کیسه صفرای جراحی شده پر از سنگ های صفراوی

درمان طبیعی التهاب و بیماری های کیسه صفرا

تصویر کیسه صفرا کاملا پر شده با سنگ های صفراویتصویر کیسه صفرای جراحی شده پر از سنگ های صفراوی

→ بزرگنمایی = کلیک ←

(خلاصی از جراحی و برداشت کیسه صفرا)

(درمان طبیعی التهاب کیسه صفرا (کله سیستیت/Cholecystitis)

 این مقاله ترجمه ای از ویدئوی اقای آندرس موریتز هست برای کسانی که بهشون جراحی کیسه صفرا بشدت توصیه شده که ایشون کسی هستند که روش تخلیه سنگ های کبد و کیسه صفرا رو بسیار اشاعه دادن و روش زمان گذاشتن و کتاب و مقاله ها در این باب نوشته اند و بسیار هم موفق بوده اند و این پست ترجمه ای از روی این منبع هست :

www.ener-chi.com/healing-an-inflamed-gallbladder

برای دیدن روش تخلیه سنگ های کبد و کیسه صفرا به صفحه زیر روید یا از فایل های زیر بهره ببرید:

تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی

PDF اول : https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.pdf
+Word (.docx): https://agahiosalamati.com/تخلیه سنگ های کیسه صفرا و کبد به روش کاملا طبیعی.docx
PDF (دوم) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.pdf
+ Word (.docx) : https://agahiosalamati.com/تخلیه کبد و کیسه صفرا به روش طبیعی + مقالات مکمل.docx

 

(همونطور که ذکر شد این پست، ترجمه ای از روی ویدئو (https://youtu.be/JZ3KLOcrF7A) هست در نتیجه لفظ و ساختار جمله بندی کاملا محاوره ای ممکنه بنظر بیاد ولی دقت در ترجمه کاملا بالاست.)

سلام این سوال از طرف شخصی هست که از التهاب کیسه صفرا رنج میبره و دکتر ها مبرم بهش گفتن خیلی سریع باید کیسه صفراش رو برداره، شخصا نمیتونم در مورد این قضیه که کیسه صفرا تون رو بردارین یا نگهش دارین توصیه ای بکنم  توصیه پزشکی. در هر حال ، چیز هایی هست که برای من و خیلی های دیگه کار کرده . من از التهاب شدید کیسه صفرا رنج میبردم و میتونم اینجا فقط بجای خودم و کسانی که تخلیه کبد و کیسه صفرا رو انجام دادن تا کبد و کیسه صفرا شون رو نجات بدن حرف بزنم ، و کار کرد. قطعا برای من کار کرد ، من از بیش از ۴۰ حمله سنگ صفراوی رنج بردم قبل از اولین تخلیه کبدم و بعد از اون هیچ وقت این اتفاق نیافتاد . کیسه صفرام کاملا پر بود ، دیواره هاش بزرگ شده بود ، یعنی ملتهب بود . بنابراین من تخلیه کبد و کیسه صفرا رو انجام دادم اما در ناحیه ای که التهاب وخیم داشتم احساس درد کردم.

نوعا ، من پیشنهاد میکنم وقتی که ملتهب هست شخص تخلیه کبد و کیسه صفرا رو انجام نده اما دوباره میگم، برای من کار کرد و ممکنه برای شما کار بکنه یا نه ، من واقعا نمیتونم بهتون بگم که براتون کار میکنه یا نه.

با این حال ، شما پرسیدین که ایا سولفات منیزیم میتونه اینجا ارزشی داشته باشه یا نه ، و دوباره من خیلی از افراد رو دیدم که از حملات سنگ صفرا رنج میبردند، و با خوردن یک لیوان سولفات منیزیم که یک قاشق سولفات منیزیم در یک لیوان اب در معده خالی هست ، بسیار دردشون سبک تر شد و مطالعه ای نشون داده که ، در دوسال اخیر۱) درواقع ، سولفات منیزیم ثابت شده که این کار رو میکنه و کسانی که از انسداد مجرای عمومی صفراشون یا کیسه صفراشون رنج میبرند، اون انسداد بدون درد ، تسلی داده شده و تونستن که از اون به طوری بسیار بسیار موثر ریکاوری پیدا کنند ( بهبود پیدا کنند). سولفات منیزیم باید قطعا استفاده شه ( دلایل در مقاله  تخلیه سنگ های کبد و کیسه صفرا ذکر شده ) و همچنین اینکه باعث میشه که التهاب داخل کیسه صفرا رو کمتر کنه و اجازه میده که بعدا، یک سری از تخلیه هایی برای خروج سنگ های صفراوی کبد و کیسه صفرا رو ادامه بدین یا شروع کنید.

و این میتونه راه ترجیحی من باشه ، در عین حال که ، مطمئن شید که در حین این دوره انتقالی از رژیم توصیه شده در کتابهام : book “ یا The Amazing Liver And Gallblader flush”“Timeless Secrets Of Health And Rejuvenation”

پیروی میکنید بنابراین نباید دچار حمله سنگ صفراوی دیگه ای بشید . تخم مرغ ها ، پنیر ، شیر ، ماهی – این غذا ها قطعا باید پرهیز شن یا هر گونه غذای سرخ شده یا بسیار سرخ شده دیگه ، غداهای خیلی چرب باید در حین این دوره پرهیز شن تا شما به صورت نرم و موثر بهبود پیدا کنید .

امیدوارم که این به شما کمک کنه و شما اینکه چنین ارگان مهمی رو از بین ببرید رو فراموش کنید در غیر این صورت …

زمانی که برداشته بشه میتونه براتون مشکلات زیادی رو بهمراه بیاره . میتونید افراد زیادی رو بیابید که متاسفانه کیسه صفراشون برداشته شده و در مورد بسیار از مشکلات و یا مشکلاتی مشابهی که قبلا زمانی که هنوز کیسه صفراشون برداشته نشده بوده شاکی هستند، و دکتر ها گفته اند که این تمامی مشکلاتت رو برطرف میکنه .

Agahiosalamati.com

2 comments

 1. سلام
  من هم مشکل کبد چرب و سوئ هاضمه شدید دارم. حدود یکهفته است که تقریبا خام گیاهخوار شدم و مشکل سوئ هاضمه خیلی بهترشد. امروز این مطلب شما رو دیدم . خواستم بپرسم که ایا لازمه حتما اول شش روز اب سیب بخوریم یا میشه متد رو همین فردا انجام داد؟ ممنونم

  1. بسیار عالی همون طوری که گفته شد پکتین سیب باعث نرم شدن سنگ ها میشه و خیلی بهتره که این کار رو بکنید ولی خب اگر هم نکردین ممکنه هیچ مشکلی پیش نیاد یا مشکل چندانی پیش نیاد
   ولی باز هم پیشنهاد میکنم این کار رو بکنید
   🙂

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *