دانلود مستند Requiem For The American Dream با بالاترین کیفیت موجود

Last Updated on دی ۲, ۱۴۰۲ by AgahioSalamati.com

فهرست (برای رفتن به هر بخش کلیک کنید)

Requiem For The American Dream

مرثیه‌ای برای رؤیای آمریکایی

در این مستند نوم چامسکی، یکی از معروفترین اشخاص در علوم سیاسی و زبان شناسی که کتابی به همین نام یعنی “مرثیه‌ای برای رویای آمریکایی” نیز نوشته، ده اصل که مربوط به رابطه قدرت، سیاست و پول هست رو بررسی و مورد تحلیل قرار میده. این مستند سیاسی رو برای همه کسانی که علاقه دارند تا مستندی واقعا با ارزش در این حیطه ببیند، پیشنهاد میکنم تا از دست ندن.ایموجی چشمک زدن

این فیلم مستند نیز با حضور و شرکت خود نوم چامسکی بعد از انتشار کتاب و با همون مضامین ساخته شده. برای آشنایی بیشتر با فیلم و این مستند Requiem For The American Dream میتونید بخش زیر رو نگاهی بندازید.

منبع نوشتار زیر که لینکی برای خرید کتاب اینترنتی فارسی “مرثیه‌ای برای رویای آمریکایی” هم هست که اتفاقا اخیرا منتشر شده=تصویر کتاب مرثیه ای برای یک رویا اثر نوم چامسکی

https://taaghche.com/book/99632/مرثیه-ای-برای-رویای-آمریکایی

 «مرثیه‌ای برای رویای آمریکایی» یک اصل مرکزی دارد: تمرکز ثروت اقتصادی باعث تمرکز قدرت سیاسی می‌شود. «بخش تجاری و سرمایه‌گذاران، و نه رأی‌دهندگان، در سیستم سیاسی اثرگذاری کلانی دارند. نامزدهای انتخاباتی‌ای که در کمپین خود به میلیاردها دلار پول نیاز دارند، به کجا می‌توانند بروند؟» چامسکی با اشاره به قوانین سال‌های ۱۹۷۶ و ۲۰۱۰ ایالات‌ متحده نشان می‌دهد که برای پول خرج کردن میلیاردرها در انتخابات‌های آمریکا هیچ محدودیتی وجود ندارد، چرا که بنابر این قوانین، پول، شکلی از «بیان» شده است. یعنی همان‌طور که شما حق دارید هر چیزی بگویید حق دارید هر قدر هم می‌خواهید پول خرج کنید. حتی فکرش هم عجیب است: پول در مقام بیان.

کتاب در ده فصل نوشته شده و چامسکی در هر فصل به یکی از مصیبت‌های نئولیبرالیسم اشاره می‌کند. عنوان فصل‌های کتاب چنین است:

اصل اول: کاهش دموکراسی/ اصل دوم: ایجاد ایدئولوژی/ اصل سوم: طراحی مجدد اقتصاد/ اصل چهارم: سنگین کردن دوش مردم / اصل پنجم: حمله به هم‌بستگی/ اصل ششم: سلطه بر قانون‌گذاران/ اصل هفتم: مهندسی انتخابات/ اصل هشتم: سر به راه کردن توده‌ی مردم/ اصل نهم: رضایت‌سازی/ اصل دهم: به حاشیه راندن مردم

در پایان هر فصل، گزیده‌ای از مهم‌ترین متون کلاسیک -از ارسطو و آدام اسمیت گرفته تا سخنرانی‌های قانون اساسی آمریکا و همچنین متن برخی از قوانین سال‌های اخیر آمریکا- به عنوان شاهد مثال آورده می‌شود تا خواننده هرچه بیش‌تر در جریان تاریخی ایده‌ها قرار بگیرد.

مرثیه‌ای برای رویای آمریکایی نه‌تنها کتابی درباره‌ اقتصاد سیاسی است بلکه تاریخ سرمایه‌داری و همچنین تاریخ اقتصادی، سیاسی و حقوقی صدساله‌ اخیر آمریکا را به زبانی ساده پیشاروی خواننده قرار می‌دهد. درنهایت، این کتاب نوعی دعوت به کنش است، دعوت به پایان‌ دادن به نابرابری، چرا که اگر ما به نابرابری پایان ندهیم، نابرابری به ما پایان خواهد داد.

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به علوم سیاسی پیشنهاد می‌کنیم.

دیدن کامل مستند Requiem for the American Dream در یوتیوب (بدون زیرنویس فارسی)

 

آیکون ایموجی یین یانگ
گالری صحنه‌هایی از مستند
Requiem for the American Dreamآیکون یین یانگ زرد

تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream تصویر صحنه هایی از فیلم Requiem for the american dream تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream تصویری از صحنه های فیلم Requiem for the american dream

آیکون ایموجی فِلِش نئون به سمت چپلینک‌های دانلود فیلم و زیرنویس ِ
Requiem For the American Dream

برای دانلود از لینک‌ها (گوگل درایو) پس از رفتن به لینک مورد نظر، روی آیکونِ دانلود “” که ممکنه گوشه صفحه باشه، کلیک کنید.

کلا مبحث فیلم و اطلاعاتی که میده سنگینه و واقعا باید انرژی ذهنی بذارید تا درکش کنید در نتیجه اگر با بار اول نفهمیدین فکر نکنید که مشکل از شماست :)))

این بالاترین کیفیتی هست که تونستم دانلود کنم، کیفیت یکم بالاتری هم وجود داشت که حدود پنج گیگ بود ولی نتونستم دانلودش کنم بهرحال زیاد کیفیتش فرقی نداره واقعا، امیدوارم لذت ببرید.

آیکون ایموجی فلش زرد به سمت چپدانلود مستند Requiem For the American Dream با بالاترین کیفیت موجود به صورت رایگان
(۱۰۸۰P x264 – 4.58GB)

https://drive.google.com/file/d/1HfFV8cRhLFnriynm8gZlGoJ-Iyig3SvL/view?usp=share_link

آیکون ایده عشق

آیکون ایموجی فلش زرد به سمت چپدانلود مستند Requiem For the American Dream با کیفیت و حجم ِ 
(۱۰۸۰P x265 – 1.13 GB) 

https://drive.google.com/file/d/1Jwj2wRr_P5HiEdaVpH_Kht0GTanwNrrD/view?usp=share_link

برای این مستند کیفیت تصویر، چندان اهمیت نداره چونکه بیشتر حرف‌هایی که زده میشه مهمه و تصویرها هم بسیار بزرگ و با کیفیت‌اند و جزئیات بصری چندانی نداره در نتیجه اگر کیفیت پایین رو هم دانلود بکنید چیز چندانی رو از دست ندادید آیکون ایموجی دادن تکه ای از پازل.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Requiem For The American Dream

زیرنویس فارسی‌ش واقعا خیلی خوبه و ایراداتش واقعا کمه و خیلی هم نسبت به سنگین بودن مطلب، روان هست. دم مترجمش گرم آیکون ایموجی شادی زیاد  (منبع زیرنویس این فیلم Agahiosalamati.com نیست)

https://drive.google.com/file/d/1-5t_rFPJlGiJS17PwLhXENDs0DRwZMf_/view?usp=sharing

دانلود زیرنویس انگلیسی فیلم Requiem For The American Dream

https://drive.google.com/file/d/1-0xJAHGv58WySwwO8IdE10EUy_R_jL8-/view?usp=sharing