تصویر کتاب روزه آب میتواند زندگی ات را نجات دهد

معرفی کتاب برای کسب آگاهی و سلامتی زیاد و عمیق

در اینجا لیستی از کتابهای پیشنهادی برای کسب آگاهی و سلامتی عمیق و قوی قرار گرفته تا هر چه سریعتر به بالاترین قله‌های آگاهی و سلامتی برسیدآیکون چشمک گربهآیکون ایده عشق

 

 

آیکون ایموجی نکات مهم

تصویر کتاب روزه میتواند زندگی ات را نجات دهد

برای دیدن “روزه میتواند زندگی ات را نجات دهد” و یا بزرگنمایی تصویر به درون عکس بروید

فهرست (برای رفتن به هر بخش کلیک کنید)

آیکون ایموجی فِلِش نئون به سمت چپکتاب “روزه میتواند زندگی‌ات را نجات دهد”

کتابی که واقعا میتونه زندگیتون رو نجات بده، کتابی که باهاش میتونید حتی دردهای به اصطلاح بی درمان رو هم خوب کنید… 
منظور از روزه، روزه آب یا همان روزه‌ی پزشکی می‌باشد نه روزه‌ی اسلامی که یعنی هر موقع که خواستید میتوانید فقط آب بخورید و نه چیز دیگر، با این کار بدن به حالت روزه رفته و همه زائدات را با سیستم ایمنی و سیستمی که خودش دارد بیرون میراند.
بسیاری از افراد ایرانی هم این کار را انجام دادند از جمله پدر هیپنوتیزم ایران “آقای کابوک” که در کتاب هیپنوتیزم و چار (چار: چله آب روزه) به هیپنوتیزم و همین روزه آب میپردازه، که در مقایسه با این کتاب، بسیار غیر علمی، بسیار سطح پایین می باشد. تا آنجایی که من مطالعه کردم و واقعا کتابخانه‌ها و غیره رو دیدم و خواندم، این بهترین کتابِ موجود به زبان فارسی درباره‌ی روزه آب هست.

( دانلود و اطلاعات بیشتر )

آیکون ایموجی نکات مهمکتاب اینترنتیِ “راهنمای پزشکی گیاه‌خواران”
ویرایش سوم

تصویر کتاب راهنمای پزشکی گیاهخوارن دکتر زرین آذر

بزرگنمایی تصویر و دانلود کتاب دکتر زرین آذر

“راهنمای پزشکی گیاه‌خواران” مجموعه ای از پرسش و پاسخ‌ها و مقالات برگرفته از وب سایت دکتر زرین آذر
ویرایش سوم

  • این کتاب که تنها در اینترنت موجود می‌باشد، مجموعه‌ای از مقالات و سوال و جواب‌هایی هست که دکتر زرین آذر متخصصِ تغذیه و پزشک سرشناسِ حوزه گیاهخواری و خامخواری و درمان‌های طبیعی در آمریکا، و حوزه‌ی فارسی زبانان در سایت خود منتشر کردند.
  • در واقع این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های تغذیه مخصوصا خامگیاخواری است.
  • آیکون احتمال خطر غیر منتظرهکتابی برای هر کسی که میخواد بدونه چه مواد سمی ای در تخم‌مرغ، گوشت، سویا و غیره وجود داره، هر کسی که بخواد بدونه چرا خامگیاهخوارها لبنیات، گوشت، نان، غلات، حبوبات و خیلی چیزهای دیگه رو مصرف نمی‌کنند، و راه سلامتی کامل از طریق تغذیه چیه.
    این کتاب از معدود کتاب‌های واقعا خوبِ فارسی در این زمینه هست که به صورت اینترنتی منتشر شده و در هیچ کتاب فروشی‌ای نمیتونید پیدا کنید، همینطور هر سوالی دارید میتونید از خود دکتر زرین آذر بپرسید و یا برای دیدن سوال/جواب‌های بسیاری، به سایت ایشون سر بزنید. Zarinazar.com    

    ( دانلود و اطلاعات بیشتر )